Резултати от проведения IІІ Национален конкурс за детско творчество: „Великденско огънче в шепите си нося“

16 апр, 2014 в Новини

Раздел „Литература” – поезия, І-ва възрастова група
Първо място – Георги Георгиев Делчев – 8 г., ОУ „Пенчо Славейков” град Димитровград
Второ място – Ванеса Димитрова Хаджиева – 8 г., ОУ „Райна Княгиня” град Пловдив
Трето място – Зарина Георгиева Колева – 8 г., ОУ „Райна Княгиня”, град Пловдив
Поощрителна награда – Никола Данаилов Саров – 10 г., НЧ „Родопски фар 1938” град Кърджали
Поощрителна награда – Влади Тасев Владов – 10 г., ІV ОУ „Христо Ботев” град Лом

Раздел „Литература” – поезия, ІІ-ра възрастова група
Първо място – Анджела Наку – 13 г. ,Литературен клуб «Пегас(чета)», Общински детски комплекс град Стражица
Второ място – Симона Николаева Тодорова – 11 г., 16 ОУ „Райко Жинзифов” град София
Трето място – Християн Трифонов – 14 г., ОУ „Христо Ботев”, с. Николаевка, област Варна
Поощрителна награда – Луси Георгиева Борисова – 11 г., ІV ОУ „Христо Ботев” град Лом

Раздел „Литература” – проза, І-ва възрастова група
Първо място – Христо Димитров Тухчиев – 10 г., НЧ „Родопски фар 1938” град Кърджали
Второ място – Даниел Захариев Венков – 9 г., ПИГ ІІІ клас, ОУ „Константин Фотинов” град Лом
Трето място – Мария Попова – 10 г., ОДК „Св. Иван Рилски”, клуб „Светлини сред сенките” град Казанлък
Поощрителна награда – Христиана Миленова Неделчева – 8 г., ОУ „П. Р. Славейков” град Ямбол

Раздел „Литература” – проза, ІІ-ра възрастова група
Първо място – Стефани Георгиева Станева – 12 г., СОУ „Вичо Грънчаров” град Горна Оряховица
Второ място – Християн Трифонов – 14 г., ОУ ”Христо Ботев», с. Николаевка, област Варна
Трето място – Синем Смаилова – 11 г., ОДК „Св. Иван Рилски”, клуб „Светлини сред сенките” град Казанлък
Поощрителна награда – Мария Мартинова Бойчева – 12 г., ОУ „Иван Вазов” град Видин

Раздел „Изящно изкуство” – І-ва възрастова група
Първа награда – Димитринка Георгиева – 10 г., СОУ „Цанко Церковски” град Полски Тръмбеш
Втора награда – Моника Венциславова Петрова – 11 г., Център за извънучилищни дейности град Лом
Трета награда – Надежда Стефанова Илиева – 9 г., ОУ „Черноризец Храбър” град Варна
Поощрителна награда – Пламен Стоянов Митов – 7 г., ПИГ – ІІІ гр., ОУ „Райна Княгиня” град Пловдив
Поощрителна награда – Йоана Ганчева – 10 г., Клуб „Православни християнски ценности и празници”, Общински детски комплекс „Св. Иван Рилски” град Казанлък
Поощрителна награда – Даяна Тоткова Петкова, Глория Борисова Георгиева, Патрисия Цветелинова Каменова – ІV „а” клас, ІV ОУ „Христо Ботев” град Лом

Раздел „Изящно изкуство” – ІІ-ра възрастова група
Първа награда – Пепи Христов Петков, Мирослав Найденов Иванов – VІ „б” клас, ІV ОУ „Христо Ботев” град Лом
Втора награда – Гергана Костадинова – 11 г., ОУ „Райна Княгиня” град Пловдив
Трета награда – Теодора Светлинова Йорданова – 12 г., ОУ „Константин Фотинов” град Лом
Поощрителна награда – Джулия Николаева Илиева – 14 г., ОУ „Константин Фотинов”, град Лом
Поощрителна награда – Александра Даниелова Миленова, МиленаАнгелова Борисова – V «а» клас, ІV ОУ «Христо Ботев», град Лом
Поощрителна награда – Лили Дочкова Теодошева – 12 г., ОУ „Райна Княгиня” град Пловдив

Раздел „Приложно изкуство” – І-ва възрастова група
Първо място – Цветелина Младенова Петрова – 9 г., І ОУ „Никола Първанов”, град Лом
Второ място – Кристина Красимирова Костова – 7 г., І ОУ „Никола Първанов”, град Лом
Трето място – Тея Станимирова Младенова – 7 г., І ОУ „Никола Първанов”, град Лом
Поощрителна награда – Благородка Руменова Цветанова – 10 г., ІV ОУ „Христо Ботев”, град Лом
Поощрителна награда – Полина Огнянова Цветанова – 7 г., І ОУ „Никола Първанов”, град Лом

Раздел „Приложно изкуство” – ІІ-ра възрастова група
Първо място – Надя Донкова Димитрова – 7 клас, Помощно училище „Д-р Петър Берон”, град Добрич
Второ място – Сборна група № 8 към РЦПИОВДУСОП, град Монтана