РЕЗУЛТАТИ ОТ ПРОВЕДЕНИЯ VІ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКО ТВОРЧЕСТВО „ВЕЛИКДЕНСКО ОГЪНЧЕ В ШЕПИТЕ СИ НОСЯ”

24 апр, 2017 в Новини

Раздел „Литература” – Поезия, І-ва възрастова група

Първо място – Емилиян Емилов Стойнов – ІІ клас, ОУ „Васил Левски” град Пловдив
Второ място – Мария Христова Тодорова – ІІІ клас, СУ „Васил Левски”, град Кула
Трето място – Давид Пламенов Тодоров – ІІІ клас, І ОУ „Никола Първанов”, град Лом
Поощрение – Александър Снежанов Пламенов – І клас, І ОУ „Никола Първанов”, град Лом

Раздел „Литература” – Поезия, ІІ-ра възрастова група

Първо място – Натали Дорева Николова – VІ клас, ІІ ОУ „Константин Фотинов”, град Лом
Второ място – Биляна Валентинова Борисова – VІ клас, СУ „Димитър Маринов”, град Лом
Трето място – Виктор Антонов Сотиров – V клас, Сдружение „Клуб Авангард”, ПМГ „Проф. Емануил Иванов” град Кюстендил

Раздел „Литература” – Проза, І-ва възрастова група

Първо място – Даниел Димитров Бояджиев – 8 години, ОУ „Васил Априлов”, град Варна
Второ място – Савина Бранимирова Георгиева – І клас, ІІ ОУ „Константин Фотинов”, град Лом
Трето място – Александър Димитров – ІІІ клас, СУ „Д-р Петър Берон” град Костинброд

Раздел „Литература” – Проза, ІІ-ра възрастова група

Първо място – Йоан Иванов – 12 години, ОДК „Св. Иван Рилски”, клуб „Светлини сред сенките” град Казанлък
Второ място – Божидар Илиев Йорданов – V клас, ІІ ОУ „Константин Фотинов”, град Лом
Трето място – Десислава Лилиева Йорданова – V клас, ІІ ОУ „Константин Фотинов”, град Лом

Раздел „Изящно изкуство” – възрастова група 5-6 години

Първо място – Поля Марудова – ІІІ гр., ДГ „Чучулига” град Пловдив
Второ място – Христина Антонова Тенева – ПГ, ОУ „Димитър Талев”, град Пловдив
Трето място – Димитър Светлинов Чаушев, ІІІ гр., ДГ „Чучулига” град Пловдив
Поощрение – Нели Манолова, ІІІ гр. Сдружение „Академия за таланти” град Димитровград

Раздел „Изящно изкуство” – І-ва възрастова група

Първо място – Елена Иванова, ШИИ „Арт Попово” при Дом на културата, град Попово
Второ място – Ивайло Владиславов Минчев, І клас, НУ „Единство”, град Плевен
Трето място – Виктория Ивайлова Димова – І клас, НУ „Единство”, град Плевен
Поощрение – Виктория Венциславова Дикова, ІІ клас, СУ „Николай Катранов” град Свищов

Раздел „Изящно изкуство” – ІІ-ра възрастова група

Първо място – Елица Стефанова – VІ клас, ШИИ „Арт Попово” при Дом на културата, град Попово
Второ място – Николай Емилов Димитров – 13 години, Арт студио „Армеро” град Враца
Трето място – Виктория Денчева – VІ клас, ШИИ „Арт Попово” при Дом на културата, град Попово
Поощрение – Сезен Тунджаева Местанова – 14 години, град Димитровград
Поощрение – Зарина Колева и Йоана Стоянова – V клас, ОУ „Райна Княгиня”, град Пловдив

Раздел „Приложно изкуство” – възрастова група 5-6 години

Първо място – Мария Владимирова Илиева, ДГ 40 „Детски свят”, град Варна
Второ място – не се присъжда
Трето място – не се присъжда

Раздел „Приложно изкуство” – І-ва възрастова група

Първо място – групова работа, Клуб „Етнография и фолклор” към ЦПЛР град Вълчедръм
Второ място – Карина Дечкова Иванова – І клас, с. Имренчево, обл. Шумен
Трето място – Кристиян Ангелов Ангелов – І клас, ОУ „Св. св. Кирил и Методий” град Велики Преслав
Поощрение – Жаклин Владиславова Янкова – 8 г., град Ахелой

Раздел „Приложно изкуство” – ІІ-ра възрастова група

Специална награда на Училищно настоятелство „Феникс“ – Клуб „Приложно изкуство“, ІІ ОУ „Константин Фотинов“ град Лом
Първо място – Станка Георгиева Димитрова – 12 г., Ателие по приложно изкуство „Багри” при ОУ „Христо Ботев” град Ахелой
Второ място – Патрисия Ралицова Ачкова, Лидия Андреева Петрова и Микаела Любенова Георгиева – VІІ клас, ІV ОУ „Христо Ботев” град Лом
Трето място – Мина Христова Томова – 12 години, Ателие по приложно изкуство „Багри” при ОУ „Христо Ботев” град Ахелой